Vyhledávání dovolené v Egyptě

Silvestr Egypt

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Minibar, Bar, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Volejbal, Surfování, Potápěčské centrum, Klidná lokalita, Fitness, Animační programy, Bezbariérový přístup, Hotelová restaurace, Kavárna, Nonstop recepce, Půjčovna kol, Wifi zdarma.

Silvestr Egypt

The Three Corners Fayrouz Plaza

24.12. - 7.1.2024
All Inclusive
✈ Praha

 
 
39 689 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Egyptě v letovisku Marsa Alam, v ubytovacím zařízení The Three Corners Fayrouz Plaza s počtem hvězdiček: 5, v délce 15 dní (dvoutýdenní pobyt), 14 nocí. Termín ubytování je od neděle 24. prosince do neděle 7. ledna 2024. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 204 dní. Tento pobyt je se stravou formou all inclusive. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu The Three Corners Fayrouz Plaza, který je aktuálně na prodej online v ceně 39689,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Egyptě a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Egypt silvestr, přímo u moře - přímo u pláže, zima 2023,Silvestr 2023/2024 - silvestrovský pobyt, pobytové zájezdy, u moře. Na základě recenzí od 1187 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 90 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Pickalbatros Sea World Resort - Egypt Silvestr

Pickalbatros Sea World Resort

24.12. - 7.1.2024
All Inclusive
✈ Praha

 
 
37 239 Kč

Dovolená Egypt First Minute 2023 v lokalitě Marsa Alam, v Pickalbatros Sea World Resort, s 5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 15 dní (dva týdny), 14 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 24. prosinec 2023 a návratem/příjezdem: neděle 7. leden 2024. Užijte si zimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 204 dní. Pobyt je se stravou formou all inclusive. Tento výhodný luxusní zájezd je nyní aktuálně v ceně 37239,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Egypta, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Egypt silvestr, Silvestr 2023/2024 - silvestrovský pobyt, pobytové zájezdy, u moře. Průměrné hodnocení Pickalbatros Sea World Resort je 90 % podle referencí od 763 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Minibar, Bar, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Volejbal, Golf, Surfování, Potápěčské centrum, Fitness, Bezbariérový přístup, Bowling, Hotelová restaurace, Kavárna, Půjčovna kol.

Albatros Palace (Ex. The Palace Port Ghalib) - Egypt Silvestr

Albatros Palace (Ex. The Palace Port Ghalib)

24.12. - 7.1.2024
All Inclusive
✈ Praha

 
 
37 709 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Egyptě v letovisku Marsa Alam, Albatros Palace (ex. The Palace Port Ghalib), v ubytovacím zařízení Albatros Palace (Ex. The Palace Port Ghalib) s počtem hvězdiček: 5, v délce 15 dní (dvoutýdenní pobyt), 14 nocí. Termín ubytování je od neděle 24. prosince do neděle 7. ledna 2024. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 204 dní. Tento pobyt je se stravou formou all inclusive. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Albatros Palace (Ex. The Palace Port Ghalib), který je aktuálně na prodej online v ceně 37709,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Egyptě a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Egypt silvestr, přímo u moře - přímo u pláže, zima 2023,Silvestr 2023/2024 - silvestrovský pobyt, pobytové zájezdy, u moře. Na základě recenzí od 317 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 88 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Ubytování
Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Minibar, Bar, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Volejbal, Potápěčské centrum, Fitness, Animační programy, Bezbariérový přístup, Hotelová restaurace, Wifi zdarma.

Albatros Citadel Sahl Hasheesh (Ex. Citadel Azur Resort) - Egypt Silvestr

Albatros Citadel Sahl Hasheesh (Ex. Citadel Azur Resort)

24.12. - 4.1.2024
All Inclusive
✈ Praha

 
 
34 819 Kč

Dovolená Egypt First Minute 2023 v lokalitě Sahl Hasheesh, Albatros Citadel Sahl Hasheesh (ex. Citadel Azur Resort), v Albatros Citadel Sahl Hasheesh (Ex. Citadel Azur Resort), s 5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 12 dní, 11 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 24. prosinec 2023 a návratem/příjezdem: čtvrtek 4. leden 2024. Užijte si zimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 204 dní. Pobyt je se stravou formou all inclusive. Tento výhodný luxusní zájezd je nyní aktuálně v ceně 34819,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Egypta, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Egypt silvestr, přímo u moře - přímo u pláže, Silvestr 2023/2024 - silvestrovský pobyt, pobytové zájezdy, u moře. Speciálně koupání, s masážemi, s restaurací. Průměrné hodnocení Albatros Citadel Sahl Hasheesh (Ex. Citadel Azur Resort) je 90 % podle referencí od 612 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Strand Taba Heights Beach - Egypt Silvestr

Strand Taba Heights Beach

25.12. - 1.1.2024
All Inclusive
✈ Praha

 
 
22 749 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Egyptě v letovisku Taba, v ubytovacím zařízení Strand Taba Heights Beach s počtem hvězdiček: 5, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od pondělí 25. prosince do pondělí 1. ledna 2024. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 205 dní. Tento pobyt je se stravou formou all inclusive. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Strand Taba Heights Beach, který je aktuálně na prodej online v ceně 22749,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Egyptě a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Egypt silvestr, zima 2023,Silvestr 2023/2024 - silvestrovský pobyt, pobytové zájezdy, u moře. Na základě recenzí od 225 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 82 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Pickalbatros Sea World Resort - Egypt Silvestr

Pickalbatros Sea World Resort

29.12. - 5.1.2024
All Inclusive
✈ Bratislava

 
 
24 889 Kč

Dovolená Egypt First Minute 2023 v lokalitě Marsa Alam, v Pickalbatros Sea World Resort, s 5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 29. prosinec 2023 a návratem/příjezdem: pátek 5. leden 2024. Užijte si zimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Bratislava, s odletem za 209 dní. Pobyt je se stravou formou all inclusive. Tento výhodný luxusní zájezd je nyní aktuálně v ceně 24889,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Egypta, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Egypt silvestr, Silvestr 2023/2024 - silvestrovský pobyt, pobytové zájezdy, u moře. Průměrné hodnocení Pickalbatros Sea World Resort je 90 % podle referencí od 763 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Radisson Individuals Marina Port Ghalib - Egypt Silvestr

Radisson Individuals Marina Port Ghalib

29.12. - 12.1.2024
All Inclusive
✈ Bratislava

 
 
29 109 Kč

Radisson Individuals Marina Port Ghalib - informace

Rekreace na luxusní dovolené v Egyptě v letovisku Marsa Alam, Radisson Individuals Marina Port Ghalib, v ubytovacím zařízení Radisson Individuals Marina Port Ghalib s počtem hvězdiček: 5, v délce 15 dní (dvoutýdenní pobyt), 14 nocí. Termín ubytování je od pátku 29. prosince do pátku 12. ledna 2024. Doprava letecky s letenkou z letiště Bratislava s odletem za 209 dní. Tento pobyt je se stravou formou all inclusive. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Radisson Individuals Marina Port Ghalib, který je aktuálně na prodej online v ceně 29109,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Egyptě a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Egypt silvestr, zima 2023,Silvestr 2023/2024 - silvestrovský pobyt, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 794 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 88 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).


Poloha

Hotelový komplex postavený v tradičním orientálním stylu, který se nachází přímo u Rudého moře a malebného jachetního přístavu s promenádou v Port Ghalib. Celé okolí hotelu má velmi příjemnou atmosféru, v blízkosti jsou kavárny, restaurace a obchody. Hotel patří do známého řetězce hotelů Radisson Individuals, který zaručuje kvalitní služby pro klienty všech věkových kategorií. Poloha: 200 u od písečné pláže přímo u jachetního přístavu Port Ghalib 8 km od letiště Marsa Alam

Vybavení

vstupní hala s recepcí, směnárna, bankomat hlavní restaurace lobby bar, snack bar u aquaparku a na pláži čistírna, obchody se suvenýry, kosmetický salón a kadeřnictví Wi-Fi připojení zdarma

Pokoje

pokoje Superior bez balkónu s možností jedné přistýlky pro dítě pokoje Superior s balkónem a výhledem na bazén s možností jedné přistýlky možnost rodinných pokojů za poplatek na vyžádání klimatizace, koupelna, WC, vysoušeč vlasů, TV/SAT minibar, bezpečnostní schránka Wi-Fi připojení zdarma

Pláž

hotel se nachází 200 metrů od písečné pláže lehátka, slunečníky a osušky jsou k dispozici zdarma

Sport

venkovní bazén, aquapark vodní a plážové sporty, plážový volejbal, tenis, stolní tenis, boccie vodní pólo, vodní aerobic, billiard potápěčské centrum, bowling fitness centrum, masáže, sauna, turecké lázně animační program

Stravování

All inclusive, které zahrnuje: snídaně, obědy a večeře formou bufetu včetnš nápojů místní výroby 10:00 - 11:00 pozdní snídaně 12:00 - 17:00 lehké občerstvení ve snack baru na pláži a u aquaparku 10:00 - 23:00 nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby v barech dle otevírací doby stanovené hotelem

Děti

bazén se skluzavkami, mini club, hřiště

Poznámka

Cestovní pojištění a vízum (790 Kč při objednání předem u naší CK anebo 25 USD po příletu na místě v letištní bance).Uvedené časy letů jsou pouze orientační a budou závazně upřesněny v pokynech k odletu.

Cena zahrnuje:

Letenka tam i zpět, letištní a bezpečnostní taxu, palivový poplatek a emisní příplatek, transfer do/z hotelu, ubytování, stravování formou All inclusive, služby česky hovořícího delegáta, zákonné pojištění CK proti úpadku, 24/7 asistenci Best Reisen Travel Asistent Maxi.

Cena nezahrnuje:

Cestovní pojištění a vízum (790 Kč při objednání předem u naší CK anebo 25 USD po příletu na místě v letištní bance).
b-description u-mb-md>

Poloha

Hotelový komplex postavený v tradičním orientálním stylu, který se nachází přímo u Rudého moře a malebného jachetního přístavu s promenádou v Port Ghalib. Celé okolí hotelu má velmi příjemnou atmosféru, v blízkosti jsou kavárny, restaurace a obchody. Hotel patří do známého řetězce hotelů Radisson Individuals, který zaručuje kvalitní služby pro klienty všech věkových kategorií. Poloha: 200 u od písečné pláže přímo u jachetního přístavu Port Ghalib 8 km od letiště Marsa Alam

Vybavení

vstupní hala s recepcí, směnárna, bankomat hlavní restaurace lobby bar, snack bar u aquaparku a na pláži čistírna, obchody se suvenýry, kosmetický salón a kadeřnictví Wi-Fi připojení zdarma

Pokoje

pokoje Superior bez balkónu s možností jedné přistýlky pro dítě pokoje Superior s balkónem a výhledem na bazén s možností jedné přistýlky možnost rodinných pokojů za poplatek na vyžádání klimatizace, koupelna, WC, vysoušeč vlasů, TV/SAT minibar, bezpečnostní schránka Wi-Fi připojení zdarma

Pláž

hotel se nachází 200 metrů od písečné pláže lehátka, slunečníky a osušky jsou k dispozici zdarma

Sport

venkovní bazén, aquapark vodní a plážové sporty, plážový volejbal, tenis, stolní tenis, boccie vodní pólo, vodní aerobic, billiard potápěčské centrum, bowling fitness centrum, masáže, sauna, turecké lázně animační program

Stravování

All inclusive, které zahrnuje: snídaně, obědy a večeře formou bufetu včetnš nápojů místní výroby 10:00 - 11:00 pozdní snídaně 12:00 - 17:00 lehké občerstvení ve snack baru na pláži a u aquaparku 10:00 - 23:00 nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby v barech dle otevírací doby stanovené hotelem

Děti

bazén se skluzavkami, mini club, hřiště

Poznámka

Cestovní pojištění a vízum (790 Kč při objednání předem u naší CK anebo 25 USD po příletu na místě v letištní bance).Uvedené časy letů jsou pouze orientační a budou závazně upřesněny v pokynech k odletu.

Cena zahrnuje:

Letenka tam i zpět, letištní a bezpečnostní taxu, palivový poplatek a emisní příplatek, transfer do/z hotelu, ubytování, stravování formou All inclusive, služby česky hovořícího delegáta, zákonné pojištění CK proti úpadku, 24/7 asistenci Best Reisen Travel Asistent Maxi.

Cena nezahrnuje:

Cestovní pojištění a vízum (790 Kč při objednání předem u naší CK anebo 25 USD po příletu na místě v letištní bance).

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Minibar, Bar, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Volejbal, Potápěčské centrum, Tobogány, Klidná lokalita, Fitness, Animační programy, Bezbariérový přístup, Hotelová doprava, Hotelová restaurace, Nonstop recepce, Wifi zdarma.

Dreams Beach Resort - Egypt Silvestr

Dreams Beach Resort

30.12. - 6.1.2024
All Inclusive
✈ Katovice

 
26 155 Kč
25 632 Kč

Dovolená Egypt First Minute 2023 v lokalitě Sharm El Sheikh, Dreams Beach Resort, v Dreams Beach Resort, s 4.5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 30. prosinec 2023 a návratem/příjezdem: sobota 6. leden 2024. Užijte si zimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Katovice, s odletem za 210 dní. Pobyt je se stravou formou all inclusive. Tento výhodný luxusní zájezd , levně se slevou 2 % je nyní aktuálně v ceně 25632,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Egypta, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Egypt silvestr, přímo u moře - přímo u pláže, Silvestr 2023/2024 - silvestrovský pobyt, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Dreams Beach Resort je 82 % podle referencí od 109 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Xperience Kiroseiz Parkland - Egypt Silvestr

Xperience Kiroseiz Parkland

30.12. - 6.1.2024
All Inclusive
✈ Katovice

 
27 106 Kč
26 293 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Egyptě v letovisku Sharm El Sheikh, v ubytovacím zařízení Xperience Kiroseiz Parkland s počtem hvězdiček: 5, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od soboty 30. prosince do soboty 6. ledna 2024. Doprava letecky s letenkou z letiště Katovice s odletem za 210 dní. Tento pobyt je se stravou formou all inclusive. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Xperience Kiroseiz Parkland levně se slevou 3 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 26293,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Egyptě a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Egypt silvestr, zima 2023,Silvestr 2023/2024 - silvestrovský pobyt, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 49 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 80 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Xperience Sea Breeze Resort - Egypt Silvestr

Xperience Sea Breeze Resort

30.12. - 6.1.2024
All Inclusive
✈ Katovice

 
 
27 426 Kč

Dovolená Egypt First Minute 2023 v lokalitě Sharm El Sheikh, v Xperience Sea Breeze Resort, s 5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 30. prosinec 2023 a návratem/příjezdem: sobota 6. leden 2024. Užijte si zimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Katovice, s odletem za 210 dní. Pobyt je se stravou formou all inclusive. Tento výhodný luxusní zájezd , levně se slevou 1 % je nyní aktuálně v ceně 27426,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Egypta, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Egypt silvestr, Silvestr 2023/2024 - silvestrovský pobyt, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Xperience Sea Breeze Resort je 86 % podle referencí od 16 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.


Zobrazeno 1-10 z celkem 13 nalezených termínů


Na této stránce naleznete: Silvestr Egypt s garancí nejnižší ceny. Nabídka silvestrovských pobytů Egypt 2023/2024. Pobyt na silvestra v Egyptě 2023-2024. 9265 zájezdů do Egypta. Silvestr Egypt.

Máte zájem o konkrétní lokalitu v Egyptě? Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek v Egyptě. Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2023/2024 za nejlepší možné ceny online.

Pokud jste si nevybrali v Silvestr Egypt žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu v Egyptě? Vybírejte pobyt v Egyptě jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je snídaně, polopenze, plná penze nebo All Inclusive.
Nebo můžete vybírat dovolenou podle roku: Egypt 2023 nebo Egypt 2024. Klasickou volbou pro hledání výhodných pobytů za nejlevnější ceny jsou oblíbené zájezdy se slevou na poslední chvíli - Last Minute Egypt 2023 nebo First Minute Egypt 2024.
Svou rekreaci můžete vybírat podle kvality hotelových služeb a ubytování v sekcích Egypt levně nebo luxusní dovolená Egypt.
Podle typu pak vybírejte hotely pro rodinnou dovolenou s dětmi zdarma, relaxační pobyty pro seniory se seniorskou slevou 55+, poznávací zájezdy se zážitky nebo odpočinkové pobytové zájezdy. Vybírejte pohodlně některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou v Egyptě podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Egypt si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v Egyptě hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené v Egyptě pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v Egyptě nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Egypt. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Egypt. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Egypt, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v Egyptě, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Egypta objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů v Egyptě za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Egypt.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v Egyptě pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává v Egyptě další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Egypt za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v Egyptě. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Egypt.

Zajímá vás jak draho je v Egyptě? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje v Egyptě? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny v Egyptě.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Oegypte.cz 2023, všechna práva vyhrazena.