Vyhledávání dovolené v Egyptě

Ceny v Egyptě

Jak draho je v Egyptě? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje v Egyptě? Víte za kolik peněz se v zemi cestuje? Zajímá vás ceny v Egyptě v mezinárodních měnách jako je Euro nebo Dolar? Vyzkoušejte stránky ceny Egypt.

Ceny v Egyptě
Místní pivo točené 0.5 l alkohol a cigarety33 Kč
Místní pivo v láhvi 0.5 l alkohol a cigarety33 Kč
Pivo z dovozu - 0.33 l láhev alkohol a cigarety51 Kč
Značkové cigarety alkohol a cigarety64 Kč
Láhev kvalitního vína alkohol a cigarety178 Kč
Láhev vína střední kvality alkohol a cigarety203 Kč
Taxi - cena za 1 km doprava5 Kč
Taxi - nástupní sazba doprava8 Kč
Měsíční kupón na hromadnou dopravu doprava356 Kč
Voda 0.33 l nealkoholické nápoje8 Kč
Voda 1.5 l nealkoholické nápoje10 Kč
Coca-Cola 0.33 l nealkoholické nápoje10 Kč
Cappuccino nealkoholické nápoje46 Kč
Dámské šaty oblečení a obuv1278 Kč
Pánské značkové kožené společenské boty oblečení a obuv1435 Kč
Pánské sportovní značkové boty oblečení a obuv2154 Kč
Hlávkový salát potraviny5 Kč
Chléb potraviny8 Kč
Rajčata 1 kg potraviny10 Kč
Pomeranče 1 kg potraviny13 Kč
Chléb 500 g potraviny15 Kč
Rýže 1 kg potraviny15 Kč
Brambory 1 kg potraviny18 Kč
Sýr 500 g potraviny23 Kč
Mléko 1 l potraviny25 Kč
Plnotučné mléko 1 l potraviny28 Kč
Vejce 12 ks potraviny33 Kč
Jablka 1 kg potraviny38 Kč
Kuřecí prsa 500 g potraviny58 Kč
Sýr 1 kg potraviny84 Kč
Kuřecí prsa 1 kg potraviny124 Kč
Cappuccino restaurace36 Kč
Pivo v restauraci 0.5 l restaurace36 Kč
Pivo z dovozu - 0.33 l láhev restaurace51 Kč
Míchaný nápoj restaurace58 Kč
Polední menu v centru restaurace58 Kč
Menu ve Fast Foodu restaurace102 Kč
Jídlo v levné restauraci restaurace102 Kč
Obyčejná večeře v restauraci restaurace114 Kč
Jídlo v lepší restauraci o třech chodech restaurace292 Kč
Luxusní večeře s vínem a zákuskem restaurace318 Kč
Vyhledávání dovolené v Egyptě

Na této stránce naleznete: Jak draho je v Egyptě? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, oblečení a obuv, alkohlické a nealkoholické nápoje v Egyptě? Ceny v Egyptě.

Máte zájem o konkrétní lokalitu v Egyptě? Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek v Egyptě. Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2022/2023 za nejlepší možné ceny online.

Pokud jste si nevybrali v Ceny v Egyptě žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu v Egyptě? Vybírejte pobyt v Egyptě jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je snídaně, polopenze, plná penze nebo All Inclusive.
Nebo můžete vybírat dovolenou podle roku: Egypt 2022 nebo Egypt 2023. Klasickou volbou pro hledání výhodných pobytů za nejlevnější ceny jsou oblíbené zájezdy se slevou na poslední chvíli - Last Minute Egypt 2022 nebo First Minute Egypt 2023.
Svou rekreaci můžete vybírat podle kvality hotelových služeb a ubytování v sekcích Egypt levně nebo luxusní dovolená Egypt.
Podle typu pak vybírejte hotely pro rodinnou dovolenou s dětmi zdarma, relaxační pobyty pro seniory se seniorskou slevou 55+, poznávací zájezdy se zážitky nebo odpočinkové pobytové zájezdy. Vybírejte pohodlně některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou v Egyptě podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Egypt si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v Egyptě hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené v Egyptě pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v Egyptě nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Egypt. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Egypt. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Egypt, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v Egyptě, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Egypta objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů v Egyptě za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Egypt.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v Egyptě pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává v Egyptě další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Egypt za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v Egyptě. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Egypt.

Zajímá vás jak draho je v Egyptě? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje v Egyptě? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny v Egyptě.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Egypta.
Garanci nejnižší ceny dovolené v Egyptě nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Egypta se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou v Egyptě za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Oegypte.cz 2022, všechna práva vyhrazena.